XXIV Szczep im. Bohaterów spod znaku Rodła

107 DH "Powsinogi"

Drużynowy: Mariusz Turek

Kontakt: mariuszturek94@gmail.com

Termin zbiórek: Piątek 16:00-18:00

11 DH "Wschód"

Drużynowy: Rafał Janowski

Kontakt: 600655021

Termin zbiórek: Czwartek 17:30-19:00

13 Opolska Gromada Zuchowa "Bractwo Zaginionego Kufra"

Drużynowy: Ola Sławek

Kontakt: 664999147

Termin zbiórek: Poniedziałek 16:00-17:30

29 OGZ "Ogniste Smoki"

Drużynowy: Marta Regulska

Kontakt: 29gzogniste.smoki@gmail.com

Termin zbiórek: Środa 15:00-16:35

31pGZ „Brygada Papy Smerfa”

Drużynowy: Paulina Świstak

Kontakt: 31gromadazuchowa@gmail.com

Termin zbiórek: Środa 16:30-18:00

13 DH „Szczęściarze”

Drużynowy: Anna Kucharska

Kontakt: anna.kucharska@zhp.net.pl

Termin zbiórek: Sobota 11:00-13:00

7 DH „Brzoza” 

Drużynowy: Anna Korczyńska

Kontakt: anna.korczynska107@gmail.com

Termin zbiórek: Poniedziałek 16:15-18:00

7 Gromada Zuchowa „Wesołe Siódemeczki”

Drużynowy: Katarzyna Grabarz

Kontakt: kgrabarz96@gmail.com

Termin zbiórek: Piątek 16:00-17:30

17 GZ „Muchomorki” ,

Drużynowy: Eleonora Juszczak

Kontakt: eleonora.juszczak@gmail.com

Termin zbiórek: Wtorek 17:00-18:30

612 GZ "Oswojeni"

Drużynowy: Anna Antosiewicz

Kontakt: 612gzoswojeni@gmail.com

Termin zbiórek: Wtorek 16:30-18:00

50 Opolska Wielopoziomowa Drużyna Specjalnościowa „Tobie Ojczyzno ”

Drużynowy: Przemysław Sil

Kontakt: kontakt@50owds.pl

Termin zbiórek: Środa 16:00

17 DH „Niezdecydowani”

Drużynowy: Krystyna Zabilska

Kontakt: janasikkz@tlen.pl

Termin zbiórek: Piątek 17:45

KI „Rodło”

Drużynowy: Mirosław Mandryga

Kontakt: mirek@zhprodlo.pl

Termin zbiórek: Czwartek co 2-3 tygodnie

Harcerski Krąg Akademicki „HAKI” im. Bohaterów spod Monte Cassino

Drużynowy: Alicja Janicka

Kontakt: haki@uni.opole.pl

Termin zbiórek: Poniedziałek 19:30

XV Szczep "Bratnich Ognisk"

2 GZ Gromadka Misia Uszatka

Drużynowy: Katarzyna Saj

Kontakt: kasia.saj@wp.pl

Termin zbiórek: Czwartek 13:50-15:00

36 DH Wilki

Drużynowy: Martyna Rom

Kontakt: martyna.rom@zhp.net.pl

Termin zbiórek: Środa 16:30-18:00

48 DH Knieja

Drużynowy: Mateusz Dybowski

Kontakt: m.dybowski533@gmail.com

Termin zbiórek: Środa 17:00-18:30

30 DSH Feniks

Drużynowy: Robert Mnich

Kontakt: robert.mnich@zhp.net.pl

Termin zbiórek: Czwartek 17:00-19:00

5 DW Żywioł

Drużynowy: Jakub Lasek

Kontakt: jakub.lasek@zhp.net.pl

Termin zbiórek: Wtorek 17:00-19:30

5 GZ „Dzielne Niedźwiadki” 

Drużynowy: Natalia Gołyga

Kontakt: natalia.golyga@gmail.com

Termin zbiórek: Czwartek 16:00-17:30

14 DH „Arda”

Drużynowy: Michał Bryja

Kontakt: michal.bryja3406@gmail.com

Termin zbiórek: Piątek 16:00

21 DSH „Horyzont”

Drużynowy: Łukasz Kolanek

Kontakt: lukasz.kolanek92@gmail.com

Termin zbiórek:

6 OPDH „Amistad”

Drużynowy: Wojciech Bogucki

Kontakt: grawojki@gmail.com

Termin zbiórek: Piątek 17:00-18:30

Drużyny nie przynależące do szczepu

Krąg Instruktorski „Zielony płomień”

Drużynowy: Leszek Sroka

Kontakt: sygnopo@wp.pl

Termin zbiórek: Kwartalne

41 HDŻ im. Władysława Wagnera

Drużynowy: Maria Markuszewska

Kontakt: amarkuszewska@tlen.pl

Termin zbiórek: Piątek 17:00-19:00