Jednostki

ZuchyHarcerze | Harcerze Starsi | WędrownicyKręgi i KlubySzczepy
Nazwa jednostki Drużynowy Godzina i data zbiórek Kontakt
2 Gromada Zuchowa Gromadka Misia Uszatka phm. Katarzyna Saj wtorek, 15:10-16:30, PSP nr 11 katarzyna.saj@zhp.net.pl
7 Gromada Zuchowa Wesołe Siódemeczki hm. Krystyna Zabilska piątek, 16:00-17:30, PSP 7 krystyna.zabilska@zhp.net.pl
13 Opolska Gromada Zuchowa Bractwo Zaginionego Kufra pwd. Julia Odelga poniedziałek, 16:15-18:00, OSP ul. Gutenberga 8 julia.odelga@zhp.net.pl +48 603 432 621
29 Opolska Gromada Zuchowa Ogniste Smoki pwd. Marta Regulska piątek, 15:00-16:30, PSP 29 marta.regulska@zhp.net.pl +48 515 147 524
31 Gromada Zuchowa Brygada Papy Smerfa pwd. Paulina Świstak środa, 16:00-17:30, PSP 5 paulina.swistak@zhp.net.pl
612 Gromada Zuchowa Oswojeni pwd. Anna Lisowska piątek, 16:00-17:30, harcówka ul. Bytnara Rudego 5b +48 796 013 318
Nazwa jednostki Drużynowy Pion metodyczny Godzina i data zbiórek Kontakt
6 Opolska Puszczańska Drużyna Harcerska Amistad
im. Pułkownika Stanisława Glińskiego
HO Julia Bubin Harcerze, Harcerze Starsi, Wędrownicy piątek, 17:30-19:30, harcówka ul. Bytnara Rudego 5b julia.bubin@zhp.net.pl
13 Drużyna Harcerska Szczęściarze phm. Anna Kucharska Harcerze, Harcerze Starsi sobota, 11:00-13:00, Półwieś anna.kucharska@zhp.net.pl
36 Opolska Drużyna Harcerska Wilki pwd. Magdalena Wojtal Harcerze, Harcerze Starsi środa, 17:00-18:30, PSP nr 2 magdalena.wojtal@zhp.net.pl
41 Harcerska Drużyna Żeglarska
im. Władysława Wagnera
hm. Maria Markuszewska Harcerze, Harcerze Starsi piątek, 17:00-18:30, PSP nr 21
48 Opolska Drużyna Harcerska Knieja dh Mateusz Dybowski Harcerze, Wędrownicy środa, 17:00-18:30, PSP nr 11 mateusz.dybowski@zhp.net.pl
107 Opolska Drużyna Harcerska Powsinogi
im. Zygmunta Glogera
phm. Rafał Janowski Harcerze, Harcerze Starsi, Wędrownicy piątek, 16:00-18:30, PSP nr 5 rafal.janowski@zhp.net.pl +48 600 655 021
patrol wędrowniczy przy 36 DH “Wilki” Natalia Sajdak Wędrownicy
patrol wędrowniczy Wędrownicy
Nazwa jednostki Przewodniczący/Szef Kontakt
Harcerski Krąg Akademicki Haki
im. Bohaterów Spod Monte Cassino
?
Krąg Instruktorski Zielony Płomień hm. Leszek Sroka
50 Harcerski Klub Specjalnościowy Tobie Ojczyzno pwd. Przemysław Sil
Nazwa jednostki Komendantka/Komendant Kontakt
19 Szczep Harcerski Bratnich Ognisk
im. Generała Broni Władysława Andersa
phm. Jakub Lasek jakub.lasek@zhp.net.pl